Yükleniyor
AFB MEDYA / Ankara Web Tasarım Şirketi / Web Sitesi, Web Tasarım,

Copyright ©2008 AFB MEDYA / Ankara Web Tasarım Şirketi / Web Sitesi, Web Tasarım,

Sosyal Medya Takipçi Arttırma

Sosyal Medya Takipçi Arttırma

Sosyal medya hesaplarını daha popüler hale getirmek isteyenler takipçi hilelerine başvuruyor. Öyle ki sayının artış göstermesi ile beraber popüler hale gelmeleri söz konusudur. Hatta bunun için sosyal medya takipçi arttırma programlarına dahi başvuranlar mevcut durumda. Yani takipçi satın alma gibi çeşitli hilelere yer verilir. Bu anlamda;

  • Takipçilerinizi arttırmak için satın alma programlarını tercih edilebilir.
  • Paylaşımlarınız ve beğenileriniz üzerinden de takipçi arttırmanız mümkün.
  • Taktikleri doğru bir şekilde uygulayanlar uzun vadede takipçi sayısını arttırabilir.

Yani takipçi satın almak kısa vadede sonuç verir. Öte yandan diğer taktiklere başvuranların daha etkili bir şekilde sonuç alacakları açık durumda. Mesela paylaşımların düzenli olması, hashtagler kullanımları ya da beğeniler eşliğinde sayısının artması mümkün olacaktır.

Sosyal Medya Takipçi Satın Alma

Sosyal medya takipçi arttırma denilince ilk akla gelen satın alma oluyor. Sabırsız olan sosyal medya kullanıcıları bu yönde tercihte bulunarak harekete geçiyor. Şöyle ki 500, 1000 hatta 10.000 kişi olarak çeşitli paketler sergilenir. Aktif olan kişiler, yabancı ya da Türk kullanıcılara yönelik ayrı ayrı paketlere yer verilir. Paketlere göre farklı fiyatlar da sergilenir.

Örneğin 500 kişi 10 TL, 1000 kişi 150 ya da ya da 5000 kişi 250 TL olarak farklı fiyatlara yer verilir. Neticesinde kişi sayısı üzerinden seçiminizi yapmanız ve ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekir. Genelde Havale & EFT olarak ödemelere yer verilir. Bu şekilde belirtilen kişi sayısı hesabınıza yüklenir. Nitekim zaman içerisinde kişi sayısı düşer ve bu durum komik duruma düşmenize neden olabilir.

Sosyal Medya Kullanıcı Taktikleri

Sosyal medya takipçi arttırma için yukarıda belirttiğimiz satın alma seçenekleri faydalı olmayacaktır. Bunun yerine taktiklere başvurmak daha doğru olacaktır. Mesela hedef kitlenizi beğenmekten çekinmeyin. Sık sık fotoğraf beğenmeniz kitlenin size yönelmesini mümkün kılar. Mesela gün içerisinde en az 100 ya da 150 beğeni yapmanız gerekir. Beraberinde;

  • Farklı sosyal medya hesapları üzerinden tanıtım yani reklam yapmak faydalı olacaktır.
  • Farklı kullanıcılara yorum yapmak ve gönderilerini beğenmekte sayıyı arttırır.
  • Etkili olan saatlerde paylaşımlarda bulunmanız gerekir. Mesela akşam 17.00 ‘dan sonra paylaşımlar daha fazla ön plana çıkmakta.

Sosyal medya hesaplarınızda kendinizi tanıtmayı unutmayın. Öyle ki hepsinde biyografi alanları mevcut durumda. Mesela okuduğunuz okul ya da çalıştığınız yer hakkında kısa açıklamalara yer vermeniz fayda sağlar. Paylaşımların etkili ve güncel olması, günden güne kullanıcı sayısının da artmasına etki edecektir.

Sosyal Medya Yarışmaları

Kullanıcı sayısını arttırmak isteyenlerin sık sık yarışmalar düzenlemesi de dikkatlerden kaçmıyor. Şöyle ki yarışmalara katılmak isteyenlerin başta hesabı takip etmeleri gerekir. Takibe bağlı olarak yarışmaya katılanlar ödül verilir. Ödüle göre kullanıcıların sayısı artış gösterir ve hesap popüler hale gelir. Kısacası avantajlı ödüller dahilinde yarışma düzenleyenler de kullanıcı sayısını arttırmaktadır.

Sizde Sosyal Medya Takipçilerini Arttırma İstiyorsanız Bizi Arayınız.

Yol Tarifi Hemen Ara Çerez Politikası