Yükleniyor
AFB MEDYA / Ankara Web Tasarım Şirketi / Web Sitesi, Web Tasarım,

Copyright ©2008 AFB MEDYA / Ankara Web Tasarım Şirketi / Web Sitesi, Web Tasarım,

Youtube Abone Arttırma Çoğaltma

Youtube Abone Arttırma Çoğaltma

Youtube üzerinden sürekli olarak yeni kanalların açılması ve bilgi verilmesi dikkatlerden kaçmıyor. Makyajdan saça, magazinden spora kadar pek çok konuda paylaşımlara yer veriliyor. Üstelik artış kanal sahibi olmak için ünlü olmanız gerekmiyor. Yani herkes kanal açabilir ve ziyaretçilerini karşılayabilir. Hatta bu yolla para kazanmak dahi mümkün. Kazanç elde etmek isteyenler kanal açıyor ve Youtube abone arttırma çoğaltma işlemlerine başvuruyor. Şöyle ki;

  • Abone sayısının artış göstermesi ile beraber kazançlar da artış gösterir.
  • Her tıklama oranı beraberinde kazanç getirmektedir.
  • Reklam verenler veya videoları ile merak uyandıranlar ciddi kazançlar elde edebiliyor.

Sonuç olarak tüm bu imkanlardan faydalanmak isteyenler de abone sayısını arttırmaya çalışıyor. Sayının artış göstermesi için hem kısa hem de uzun birkaç yöntem bulunmakta. Youtube kanalına sahip olanların kısa olandan ziyade uzun yöntemler dahilinde daha etkili sonuç alacaktır. Bunlar abone hilesi ve arttırma olarak ayrı ayrı sergilenir.

YouTube Abone Arttırma Hileleri

 

Youtube abone arttırma çoğaltma hileleri kısa vadede sonuç almanızı mümkün kılar. Şöyle ki abone satın alma programları mevcut durumda. Adı üstünde belirli bir ödeme neticesinde abone sayınızın artış göstermesi sağlanır. Ödemelere göre 1000, 5000 ya da 10.000 adet abone aktarılır. Ancak etkisi olan bu abonelerin videoları izlememesi sorun yaratır.

Youtube algoritması bu aşamada devreye girer. Şöyle ki kullanıcı sayısı yüksek olan kanallar incelemeye alınır. Sayıya rağmen yeteri kadar izlenmeyen videoların düşük puan almaları söz konusudur. Bu puan sisteminden dolayı YouTube’ da çok fazla yer almanız mümkün olmaz. Yani hile yoluyla kısa vadede sonuç alsanız da yeteri kadar kazanç elde etmeniz mümkün değil.

YouTube Abone Çoğaltma Taktikleri

Youtube abone arttırma çoğaltma için taktiklere başvurmak en doğrusu olacaktır. Bu taktikler ile daha etkili reklam verilir ve kullanıcı sayısı güçlü bir şekilde artış gösterir. Mesela temelde video yüklemelerini dikkate almak gerekir. Hafta içerisinde minimum 1 kere video yüklemeye özen göstermelisiniz. Bu işlemin planlı ve programlı olarak gerçekleşmesi gerekir. Beraberinde ise;

  • En fazla 12 etiket kullanarak videoları yayınlamanızda fayda var.
  • Videoların içeriğine uygun olacak şekilde etiketleme yapmanız önem arz etmekte.
  • Videoların başlığı merak uyandırmalı ve görenlerin dikkatini çekmelidir.

Son döneme uygun olacak şekilde video paylaşımlarında bulunmanız gerekir. Gelişen sosyal, kültürel ve teknolojik yaşama göre video hazırlamanızda fayda var. İlgi çekici olan, güncel paylaşımlar neticesinde adınızı duyurabilirsiniz. Yüklemelerin her hafta olması ve bu şekilde bir düzen oluşturmak, abone sayısının her geçen gün artış göstermesini destekler.

Youtube Abone Daveti

Abone sayısının artış göstermesi için yukarıda sıraladığımız taktiklerden harekete geçmenizde fayda var. Beraberinde de mutlaka davetlere başvurulması gereklidir. Şöyle ki her video sonunda davete geçilebilir. Yani videoyu izleyenlerin abone olmasını sağlamalısınız. Sadece 6 -7 saniye kadar abonelik hakkında paylaşımda bulunmanız yeterli. Çünkü uzun süren konuşmalar kimsenin dikkatini çekmez.

Yol Tarifi Hemen Ara Çerez Politikası